O NAS

Jesteśmy producentem opakowań metalowych, głównie palet metalowych osiatkowanych typu UIC produkowanych zgodnie z normą DIN 15155. Od 1995 roku posiadamy certyfikat jakości Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Palet – EPAL. Nasz zakład został dopuszczony do produkcji pojemników EPAL przez  Bureau Veritas, firmę zajmującą się kontrolą jakości w Państwach Unii Europejskiej. Posiadamy licencję o numerze identyfikacyjnym 124 PL.

Jednocześnie jesteśmy licencjonowanym zakładem w zakresie naprawy  Gitterboxów. Numer naszej licencji -  324 PL.

     

Licencja PL-124.jpg
Licencja PL-324.jpg

PRODUKCJA

W naszym programie produkcji, znajdują się również opakowania dostosowane wymiarowo i pod względem konstrukcji do indywidualnych potrzeb klienta, między  innymi:

          pojemniki siatkowe

          kontenery blaszane

          palety regałowe, kłonicowe

          nadstawki paletowe na drewniane palety EUR

          palety metalowe płaskie

          specjalistyczne pojemniki i stojaki dla przemysłu automotive

          kontenery do płodów rolnych i drewna

          kosze, wózki do tekstyliów i odpadów

          wózki magazynowe i transportowe tzw. rollcage

          platformy przystanowiskowe na pojemniki, platformy jezdne oraz obrotowe

          barierki ochronne dróg w halach produkcyjnych, stanowisk zautomatyzowanych, regałów magazynowych.

         

        Produkujemy ponad 250 rodzajów pojemników, koszy i wózków. Nasze wyroby znajdują się na wyposażeniu wielu europejskich i krajowych firm, głównie z branży automotive, odlewniczo-kuzienniczej, przemysłu chemicznego, hurtowni tekstylii  czy rolnictwa.

Nasze wyroby malowane są metodą zanurzeniową oraz  natryskową na mokro, we wszystkich kolorach RAL. Stosujemy także cynkowanie galwaniczne i ogniowe oraz fluidyzację (pokrywanie konstrukcii stalowych tworzywem).

DORADZTWO I PROJEKTOWANIE
     Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów każde zamówienie traktujemy indywidualnie i z największą starannością, dlatego służymy doradztwem w zakresie doboru pojemników, dostosowanych do warunków eksploatacyjnych, oraz świadczymy usługi w zakresie projektowania.
    Co roku w naszej firmie powstaje kilkadziesiąt nowych wzorów, które przyczyniają się do ciągłego rozwoju naszego przedsiębiorstwa
Slajd6.JPG
WYNAJEM.jpg

 

NAPRAWY I SERWIS
       Ze względu na powszechne zastosowanie pojemników i kontenerów oraz ich intensywną eksploatację , ulegają one uszkodzeniom oraz  deformacjom , które ze względów bezpieczeństwa wykluczają je z obiegu. Nie ma konieczności złomowania takich koszy.
Nasza firma świadczy usługi w zakresie naprawy i regeneracji pojemników używanych. Indywidualnie wyceniamy koszty naprawy poszczególnych partii pojemników. Na podstawie oględzin  określamy średni koszt naprawy.
     Posiadamy 15-letnie doświadczenie w zakresie napraw pojemników transportowych oraz wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam naprawiać nawet do 200 sztuk pojemników dziennie.  Posiadamy licencję w zakresie nie tylko produkcji ale również naprawy koszy Euro-Gitterbox.
WYMIANA USZKODZONYCH POJEMNIKÓW NA NOWE
Nie chcesz czekać na naprawę uszkodzonych koszy? Oferujemy Ci możliwość wymiany takich koszy na sprawne - używane lub nowe.
WYNAJEM POJEMNIKÓW
    Musisz przetransportować produkty między magazynami? Odbiorcy wymagają od Ciebie pojemników na krótkoterminowe zamówienia?
Albo po prostu nie chcesz inwestować finansów w drogą gospodarkę magazynową? Oferujemy Ci krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem    certyfikowanych pojemników Euro-Gitterbox.  Ekonomiczny sposób na organizację magazynu.  
TRANSPORT
    Posiadamy własny transport,  jak również zaufanych partnerów w zakresie dostaw międzynarodowych. Umożliwia nam to szybką dostawę zamówionych produktów do klienta.